Úvod › Interiér › Péče o kůži › Sady na péči o kůži › Bad Boys Leather Set - Velká sada na čištění a impregnaci kůže
Bad Boys

Bad Boys Leather Set - Velká sada na čištění a impregnaci kůže

EAN 4975163890613
759 Kč
Skladem — poslední 3 ks

Popis

RRCustoms Bad Boys

Leather Set

LEATHER SET je dokonalý způsob čištění a ochrany koženého čalounění.

Sada obsahuje:

– Bad Boys Leather Cleaner 500 ml

– Bad Boys Leather Conditioner Matt 500 ml

– Bad Boys Leather Brush 1 ks

V sadě najdete čistič na kůži, kondicionér na vyživení kůže s kartáček.

Bad Boys Leather Set je vysoce kvalitní sada vybraných produktů, která je navržena tak, aby vám poskytla veškeré potřebné nástroje a produkty pro čištění, ochranu a údržbu kožených dílů ve vašem automobilu. Tato sada je určena pro automobilové nadšence, kteří si váží krásy a luxusu kožených interiérů.

Bad Boys Leather Cleaner 500 ml:

Bad Boys Leather Cleaner je silný a účinný čisticí prostředek. Odstraňuje znečištění a skvrny z kůže. Díky svému silnému složení si dokáže poradit se zanedbanou kůží a bezpečně obnovit její původní barvu. Čistič kůže od Bad Boys jako jeden z mála voní po pravé kůži!

Bad Boys Leather Conditioner Matt 500 ml:

Ochranný kondicionér: Prodlužte životnost kožených dílů ve vašem automobilu pomocí ochranného kondicionéru zahrnutého v této sadě. Tento kondicionér pomáhá udržovat pružnost a hydrataci kože, chrání ji před vysycháním a praskáním. S pravidelným používáním se vaše kožené díly nejen budou cítit hezky měkké, ale také budou odolávat opotřebení a budou vypadat jako nové.

Bad Boys Leather Conditioner je ideální pro kožené autosedačky a jiné kožené povrchy v interiéru automobilu. Používá se k impregnaci a výživě kožených povrchů. Přípravek proniká hluboko do kůže a dodává jí pružnost, odolnost a vůni. Použitím kondicionéru Bad Boys Leather Conditioner se kůže stává opět měkkou a hladkou. Výsledný efekt je matný a přirozený. Bad Boys Leather Conditioner kůži změkčí a obnoví její původní barvy. Působí jako ochranná bariéra proti potencionálnímu poškození nebo znečištění.

Bad Boys Leather Brush 1 ks:

Leather brush je velice účinný kartáč šetrný k čištění kožených povrchů v interiéru automobilu.

RR Customs - společnost působící v automobilovém průmyslu již od roku 2001. Od svého založení se společnost zaměřuje na služby, zejména na detailing, polepy automobilů a stavbu vozů na zakázku. Za uplynulých 18 let jsme získali mnoho zkušeností.

Značka RR Customs si našla své postavení v automobilové komunitě.

Quality & Style

Hodnocení

Zatím bez hodnocení. Buďte první.

Napsat hodnocení
Hvězdičky
Hodnocení zveřejníme po kontrole.